Birliğimiz internet sitesinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi için çerez ve üçüncü taraf araçlar kullanılmaktadır. Bunlara ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz OKUDUM
KURUMSAL İLETİŞİM / DUYURULAR

4 Yeni Faaliyet Genişletme İzni

18.10.2023 tarihinde Resmi Gazete’de 4 yeni faaliyet genişletme izni duyurulmuştur.

????  Faturakom Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin 6493 sayılı Kanun'un 12 nci maddesinin birinci fıkrasının (a), (b), ödeme aracı kabul yetkisi ile sınırlı olacak şekilde (c) ve (ç) bentlerinde belirtilen ödeme hizmetlerini sunmasının onaylanarak faaliyet izni kapsamına alınmasına karar verilmiştir.

????  FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş.'nin 6493 sayılı Kanunun 12 nci maddesinin birinci fıkrasının (a), (b) ve ödeme aracı kabul yetkisi ile sınırlı olacak şekilde (c) bentlerinde belirtilen ödeme hizmetlerini sunmasının onaylanarak faaliyet izni kapsamına alınmasına karar verilmiştir.


???? Paybull Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.'nin 6493 sayılı Kanun'un 12 nci maddesinin birinci fıkrasının ödeme aracı ihraç yetkisi açısından (c) bendi ile (ç) ve (e) bentlerinde belirtilen ödeme hizmetlerini ve Kanun'un 18 inci maddesi ikinci fıkrasında belirtilen elektronik para ihracı faaliyetini sunmasının onaylanarak faaliyet izni kapsamına alınmasına karar verilmiştir.


????  Paynet Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin 6493 sayılı Kanun'un 12 nci maddesinin birinci fıkrasının (f) ve (g) bentlerinde belirtilen ödeme hizmetlerini sunmasının onaylanarak faaliyet izni kapsamına alınmasına karar verilmiştir.