Birliğimiz internet sitesinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi için çerez ve üçüncü taraf araçlar kullanılmaktadır. Bunlara ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz OKUDUM
KURUMSAL İLETİŞİM / DUYURULAR

2023 Eğitim Dönemi Başlıyor

Sektörümüzün nitelikli iş gücü kapasitesini artırabilmek üzere 2022 yılında faaliyetleri başlayan TÖDEB Akademi’nin, Mart 2023 Eğitim Kataloğu yayımlandı! 

Yeni dönemde, tüm eğitimlerini, üye kuruluşlarının yanı sıra dış paydaşların da katılım ve yararına sunan TÖDEB Akademi, aynı zamanda “Gençlik Dostu Akademi” ilkesiyle fintek sektörüne temel oluşturabilecek konularda eğitimlere katılmak isteyen üniversite öğrencilerine de uygun fırsatlar sunuyor. 

TÖDEB Akademi Mart Eğitim Kataloğu ile ilan edilen eğitimler için ise başvurular 6 – 20 Şubat tarihleri arasında ve elektronik ortamda gerçekleşiyor. 

TÖDEB 2023 Eğitim Faaliyetleri hakkında detaylı bilgiye Akademi Eğitimleri Takvimi’nden ve TÖDEB Akademi Mart 2023 Eğitim Faaliyetleri Kataloğu’ndan ulaşabilir, sorularınız için akademi@todeb.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.