Birliğimiz internet sitesinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi için çerez ve üçüncü taraf araçlar kullanılmaktadır. Bunlara ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz OKUDUM
KURUMSAL İLETİŞİM / DUYURULAR

4 Faaliyet Genişletme İzni

10 Şubat 2022 tarihli Resmi Gazete’de dört faaliyet genişletme izni duyurulmuştur.

* Vizyon Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye 6493 sayılı Kanun’un 12 nci maddesinin birinci fıkrasının (a) ve (c) bentlerinde belirtilen ödeme hizmetlerini ve Kanun’un 18 inci maddesinin ikinci fıkrasında belirtilen elektronik para ihracı faaliyetini sunması onaylanarak faaliyet izni kapsamına alınmasına karar verilmiştir.

* Dgpara Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş.’ye 6493 sayılı Kanun’un 12 nci maddesinin birinci fıkrasının (c) bendinde belirtilen ödeme hizmetlerini ve Kanun’un 18 inci maddesinin ikinci fıkrasında belirtilen elektronik para ihracı faaliyetini sunması onaylanarak faaliyet izni kapsamına alınmasına karar verilmiştir.

* Moka Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş.’ye 6493 sayılı Kanun’un 12 nci maddesinin birinci fıkrasının(a) ve (c) bendinde belirtilen ödeme hizmetlerini ve Kanun’un 18 inci maddesinin ikinci fıkrasında belirtilen elektronik para ihracı faaliyetini sunması onaylanarak faaliyet izni kapsamına alınmasına karar verilmiştir.

ve

* Ceo Ödeme Kuruluşu A.Ş.'ye 6493 sayılı Kanun’un 12 nci maddesinin birinci fıkrasının(a), (b) ve (ç) bendinde belirtilen ödeme hizmetlerini sunması onaylanarak faaliyet izni kapsamına alınmasına karar verilmiştir.