Birliğimiz internet sitesinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi için çerez ve üçüncü taraf araçlar kullanılmaktadır. Bunlara ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz OKUDUM
FAALİYETLER / ETKİNLİKLER

Hukuki ve Adli Süreçleri Değerlendirme Çalıştayı

Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdürlüğü, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı yetkilileri ve Üyelerimizin katılımı ile “Hukuki ve Adli Süreçleri Değerlendirme” konulu çalıştay 12-13 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştirildi.
 
Açılış konuşmalarını TÖDEB Başkanı Sn. Burhan ELİAÇIK, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sn. Songül YAZAR ve Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdür Yardımcısı Sn. Şenol TAŞ’ın yaptığı çalıştayda ödeme ve elektronik para sektörüne ilişkin olarak hukuki ve adli süreçlerde yaşanan aksamalar dile getirilerek süreçleri iyileştirmeye yönelik somut öneriler paylaşıldı.
 
Katkılarından dolayı Adalet Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı yetkililerine teşekkürlerimizi sunarız.

 

< GERİ DÖN
TAMAMLANDI
Başlangıç Tarihi

12.06.2022

Bitiş Tarihi

13.06.2022