Birliğimiz internet sitesinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi için çerez ve üçüncü taraf araçlar kullanılmaktadır. Bunlara ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz OKUDUM
KURUMSAL İLETİŞİM / DUYURULAR

Ödeme ve E-Para Kuruluşları için Tüm Yönleriyle Mevzuat Eğitimi Sertifika Programı Başlıyor

TÖDEB Akademi 2023 – 24 Akademik Yılı eğitim faaliyetleri kapsamında, Bahar Dönemi Katalog eğitimlerinin yanı sıra, 4 Mart 2024 ve 11 Mart 2024 tarihlerinde ve toplam 12 saatten oluşan “Ödeme ve E-Para Kuruluşları için Tüm Yönleriyle Mevzuat” isimli Sertifika Programı düzenlenecektir.

Program kapsamında eğitimler, Sn. Gökhan Uğur BAĞCI’nın ve Sn. Ömer BÜYÜKTOSUN’un eğitmenliğinde ve TÖDEB Genel Merkez’de yüz yüze olacak şekilde planlanmış olup; başvurular Üye kuruluşlarımızın İK yetkilileri tarafından, 15 – 28 Ocak 2024 tarihlerinde ve elektronik ortamda gerçekleştirilecektir.

Program hakkında detaylı bilgiye Akademi Eğitimleri Takvimi’nden (www.todeb.org.tr/todebakademi) ve TÖDEB Akademi 2023 – 24 Akademik Yılı Bahar Dönemi Eğitim Kataloğu’ndan (www.todeb.org.tr/todebakademikatalogu) ulaşabilir, sorularınız için akademi@todeb.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.