Birliğimiz internet sitesinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi için çerez ve üçüncü taraf araçlar kullanılmaktadır. Bunlara ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz OKUDUM
KURUMSAL İLETİŞİM / DUYURULAR

Ödeme ve E-Para Kuruluşları için Tüm Yönleriyle Mevzuat Eğitimi Sertifika Programı'nın İkincisi Başlıyor

TÖDEB Akademi 2023 – 24 Akademik Yılı Bahar Dönemi eğitim faaliyetleri kapsamında ilki gerçekleştirilen Ödeme ve E-Para Kuruluşları için Tüm Yönleriyle Mevzuatisimli sertifika programının (“Program”) Üye kuruluşlarımızdan gelen yoğun ilgi ve talep üzere ikincisi 6 Mayıs 2024 ve 13 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.  

Toplam 12 saat sürecek Program kapsamında eğitimler, Sn. Gökhan Uğur BAĞCI’nın ve Sn. Ömer BÜYÜKTOSUN’un eğitmenliğinde ve TÖDEB Genel Merkez’de yüz yüze olacak şekilde planlanmış olup; başvurular Üye kuruluşlarımızın İK yetkilileri tarafından, 27 Mart 2024 - 15 Nisan 2024 tarihlerinde ve elektronik ortamda gerçekleştirilecektir.

Program hakkında detaylı bilgiye Akademi Eğitimleri Takvimi’nden (www.todeb.org.tr/todebakademi) ulaşabilir, sorularınız için akademi@todeb.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.